Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi

Acunay (https://acunay.com/) bu cümleden itibaren 1’inci çoğul şahıs zamirine sahip tüm kelime öbeklerinde özne konumunda kullanılacak internet sitesini ifade edecektir.

Bizim yaptığımız paylaşımlar ve önerilerimiz tamamıyla araştırmalar sonucu derlendikten sonra paylaşılmaktadır ve kişiye özel paylaşım yapma imkanımız yoktur. Dolayısıyla yapılan paylaşımlardan edineceğiniz bilgileri denemeniz veya bu bilgilerden yola çıkarak sizi etkileyen herhangi bir eyleme girişmeniz sonucunda doğacak zarar veya sorunlar için bizi suçlayamazsınız. Herhangi bir sağlık sorununuz ya da gizli bir hastalığınızın bulunabilme ihtimali her zaman vardır bu nedenle düzenli olarak check-up yaptırmalı ve doktorlarınızla sıkı iletişim içerisinde olmalısınız.

Eğer buradan edineceğiniz bir bilgi sizin için sorun teşkil ettiyse bizimle iletişime geçmek konusunda çekinmeyin ki sizinle aynı duruma düşmesi muhtemel kişiler olmaması için gereken düzenlemeyi veya uyarıyı yapalım. Her türlü özel durumu bir sayfada belirtemeyeceğimizden ötürü kullanım şartları olarak nitelendirdiğimiz; ‘Acunay internet sitesinden edineceğiniz bilgilerden dolayı maddi veya manevi zarara uğramanız halinde, Acunay bu durumdan ötürü sorumlu tutulamaz.’ maddesini ve bu anlama gelebilecek şartları web sitemizi kullanarak kabul etmş sayılırsınız.

Acunay, DMCA üyesidir ve içeriği tamamıyla koruma kapsamındadır. İnternet sitemizde yer alan görselleri veya içerikleri izinsiz kopyalayamazsınız. İzinsiz yapılan tüm kopya paylaşımlar ve görsel alımları için gerekli işlemler yapılacaktır.