Tavsiyeler

Hamilelik süresince en sık meydana gelen sorunlarla nasıl başa çıkabileceğinizi ve en önemlisi bunlardan nasıl uzak durabileceğinizi öğrenin. Uzmanların ve tecrübeli annelerin tavsiyelerini okuyun, sağlık önerilerini dikkate alın. Gebelik ve gebelik öncesi için bilmeniz gerekenler burada yer alır.

doğuma giderken neler gerekli

Doğuma Giderken Neler Gerekli: Yanınıza Almanız Gereken Şeyler

Doğum öncesinde hazırlayacağınız çantanın içerisinde bulunması gereken bu şeyler doğuma giderken hem ciddi zaman kazanmanızı hem de alelacele hazırlanan bir çanta nedeniyle yaşanması muhtemel sorunları önlemeye yardımcı olacaktır.
daha zeki bebek için demir

Hamilelikte Daha Zeki ve Akıllı Bir Bebek için Yenmesi Gereken 7 Şey

Bebeğin zeki olması için yapılması gerekenler genel itibariyle doğuma kadar annenin de sağlığına katkıda bulunacaktır. Bebeğiniz daha zeki ve akıllı olmasını isteyen annelerin bu gıda ve takviyeleri mutlaka alması gerekir.
video

Erkek Bebek Ultrason Görüntüsü

Kaydedilen bu ultrason görüntüsündeki bebek bir erkek! Erkek bebeğin ultrasonda nasıl göründüğünü bilmeniz halinde, kendi bebeğinize ilişkinde tahmin yürütebilme olasılığınız artar.
hamilelikte balık tüketimi

Hamilelikte Yenilebilecek Balıklar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamilelikte yenilebilecek balık türleri, uzak durulması gerekenler ve daha fazlasını keşfedin! Civa oranının balık tüketimine etkisini öğrenip balık yemenin bebeğinize nasıl fayda sağlayacağına tanık olun.
folik asit içeren gıdalar

Folik Asit Alımı ve Hamilelik

Hamilelikte folik asit alımı neden bu kadar önemli ve alınmazsa ne olur? Doğum kusurları ve bebeğinizin gelişimine nasıl bir etkisi olduğunu öğrenmek için folik asiti daha yakından tanıyalım.
hamileyken nasıl duş alınır

Hamilelikte Duş Alırken Bilinmesi Gerekenler

Hamilelik dönemindeki anne adaylarının duş alırken hatta duşa girerken dahi düşünmesi gereken şeyler vardır. İşte bu yazıda da gebelikte duş alırken en çok kafa karıştıran meseleleri irdeledik, keyifli okumalar.

Hamilelikte Beslenme Rehberi

Hamilelikte beslenme önerileri ve yememeniz gerekenler. Pika sendromu, vitamin, mineral, aminoasit ihtiyacı ve daha fazlası tüm detaylarıyla bu içerikte. Hamilelikte beslenme konusunda bilmeniz gereken her şeyi tek yazıda öğreneceksiniz.

şu an okunuyor