Hesaplamalar

Konu hamilelik olduğunda zamanlama ve hesaplamaların kusursuz şekilde yapılması gerekmektedir. Bu açıdan gebelik süresince veya gebelik öncesinde zaman ya da hesaplama ile ilgili olabilecek her türlü konu için hazırladığımız rehberlere göz atmanız yararlı olacaktır.

adet gunune gore hamilelik hesaplama

Adet Gününe Göre Hamilelik Hesaplama Aracı

Adet gününe göre hamilelik hesaplama aracı ile ne kadar zamandır hamile olduğunuzu ve ne zaman doğum yapacağınızı hesaplayın. Gebeliğin ilk aşamasında karşılaşacağınız semptomları ve gebeliğin nasıl başladığını keşfedin.
gebelik haftası hesaplama

Gebelik Haftası Hesaplama Aracı: Kaç Haftalık Hamilesin

Gebelik haftası hesaplama aracı ile kaç haftalık hamile olduğunuzu otomatik olarak hesaplayın. Kaç aylık gebe olduğunuzu öğrendikten sonra bebeğinizin cinsiyetini hesaplayabileceğiniz çin takvimine göre cinsiyet hesaplama aracını kullanın.

Otomatik Yumurtlama Dönemi Hesaplayıcısı: Ovülasyon Tarihi

Yumurtlama dönemi hesap makinesi ile yumurtlama tarihinin ne zaman olduğunu öğrenin. Ek olarak yumurtlama döneminin belirtilerini okuyun ve hamile kalmak için en verimli tarihlerin ne zaman olduğunu anlayın.

Hamile Kalma Zamanı ve Günlerini En Basit Hesaplama Yöntemi

Hamile kalmak isteyen kadınların bu günlerde ilişkiye girmesi gebelik ihtimalini katbekat artıracaktır. Bu günlerin hesaplaması için ise bilinmesi gereken bazı detaylar vardır.

Hamile Kalmak İçin Yapılması Gereken Öneriler ve Zamanlama Detayı

Hamile kalmak isteyen kadının yapacağı ufak değişiklikler hamile kalma şansını katbekat artırabilir. Bu nedenle zamanlama ve beslenme gibi açılardan en etkili yöntemlere değinmek yararlı olacaktır.

Hamilelik Testi Ne Zaman Yapılmalıdır? (Erken Yapmayın)

Hamilelik testinin zamanından önce yapılması yanlış sonuçlarla karşılaşılmasına neden olmaktadır. Bu nedenle hamilelik testinin ne zaman yapılması gerektiği, yapılabilecek hamilelik testleri ve diğer detaylara değinmek yararlı olacaktır.

şu an okunuyor