Hamilelikten Korunma

Hamile kalmak istemeyenlerin başvurabileceği bazı yöntemler yüksek oranda başarı gösterebilmektedir. Bu açıdan gebelikten korunmak için yapılması gerekenler ve doğum kontrol tekniklerine ilişkin rehberler hazırladık. En uygun yöntemi, en doğru şekilde uygulayabilmek için yazılara göz atın.

Kürtaj Nedir ve Nasıl Yapılır: Hiç Bilmeyenler için Kürtaj Rehberi

Kürtajın nasıl yapıldığını, ne kadar sürdüğünü, yasal olup olmadığını, fiyatını ve ne gibi riskleri olduğunu öğrenin. Hiç bilgisi olmayan bir kişinin kürtaj hakkında bilmesi gereken en önemli detaylar.
ertesi gün hapı

Ertesi Gün Hapı: Kullanımı, Yan Etkileri ve Adet Gecikmesi (Rehber)

İlişki sonrasında alınan ertesi gün hapı hakkında bilinmesi gereken her şey. Nasıl kullanılacağı, ne zaman alınması gerektiği, hamileliği önleyip önlemediği, fiyatı ve diğer tüm detaylar.
doğum kontrol yöntemleri

Gebelikten Korunma, Hamileliği Önleyen Ürünler ve Etkileri

Gebelikten korunmak için geliştirilen yöntemler ve ürünlere göz atın. % 99 oranında hamilelikten korunmak için en etkili yöntemlerin neler olduğunu öğrenin ve sizin için en iyi seçeneği bulun.

Adet Döneminde Hamile Kalınır Mı? Endişe Edilmeli Mi?

Adetliyken hamile kalıp kalmayacağını merak eden kadınlar için bazı bilgiler kritik öneme sahiptir. Araştırmalar ışığında adet döneminin öncesi, içerisi ve sonrasında hamile kalınıp kalınamayacağını bilmek gerekir.

Zevk Suyu Hamile Bırakır Mı? Endişe Etmeli Miyim?

Cinsel birliktelik yaşayan genç kadınların en büyük endişelerinden birisi de zevk suyu ile hamile kalınıp kalınamayacağıdır. Bu konuda yapılan tıbbi araştırmaların sonucuna ve deneyimlere güvenmek gerekir.

şu an okunuyor