Hamilelik Problemleri

Gebelik süresince meydana gelecek bazı olumsuzluklar can sıkıcı olabilir. Fakat bu acı ve ağrılardan kurtulabilmek için her zaman yapılabilecek yöntemler vardır. Bu açıdan komplikasyon rehberlerini okumak ve gebelik süresince karşılaşılabilecek sorunların üstesinden nasıl gelinebileceğini öğrenmek oldukça önemlidir.

doğum belirtileri

Doğum Sancısı Nasıl Başlar ve Anlaşılır: Doğumun 7 Belirtisi

Doğuma hazırlıksız yakalanmamak için doğum öncesinde ortaya ilk çıkan 7 belirtiyi öğrenin. Kasık ağrısı, doğum sancısı, sırt ağrısı ve daha fazlası, işte doğum bekleyen annenin aklında tutması gerekenler.

Hamilelikte Karın Ağrısı Ne Zaman Başlar, Neden Olur

Hamilelikte karın ağrısının neden olduğu, ne zaman başladığı ve endişe edilmesine gerek olup olmadığı ağrının şiddetine bağlı olarak değişebilir. Hamileliğin ilk haftalarında karın ağrısı konusunda doktora ne zaman başvurulması gerektiğini, karın ağrısının nasıl geçeceğini ve tedavi yöntemlerini öğrenin.

Hamilelikte Mide Bulantısına Ne İyi Gelir, Neden Olur (Rehber)

Hamilelikte mide bulantısına ne iyi gelir, nasıl geçer ve ne kadar sürer gibi soruların yanıtlarını öğrenin. Gebelikte mide bulantısı rehberi ile kusma probleminin üstesinden gelmek için neler yapabileceğinizi öğrenin.

Sivilce Nasıl Geçer: Akne Tedavisi için En İyi 3 Maske Tarifi

Evde yapılabilecek bazı sivilce maskeleri akne problemiyle başa çıkmak için harika çözümler sunmaktadır. Cildi yıpratan çeşitli uygulamalar ya da sabun kullanımına başlamadan önce doğal...
göz altı torbası ve soğuk kaşık kompleksi

13 Adımda Göz Altı Torbası, Şişlik ve Morluklardan Kurtul

Göz altı torbaları ve morlukları basit birkaç adımla tamamen geçebilir. Göz altı torbalarına neyin neden olduğunu ve nasıl tedavi edilebileceğini öğrenin. Evde tedavi için yapılacak birkaç değişiklik yeterli, 13 yöntemi öğren.
hamilelikte kanama

Hamilelikte Kanama Neden Olur, Nasıl Geçer (3 Farklı Resim)

Hamilelikte kanama çoğu zaman gebelikte lekelenme ile karıştırılmaktadır. Lekelenme genellikle kahverengi tonlarda olurken kanama açık kırmızı renkte olur. Hamilelikte kanama problemi, nasıl tedavi edileceği, nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenin ve resimlerine göz atın.
hamilelikte grip

Hamilelikte Grip: Tehlikeler, Tedavi Yöntemleri ve Aşılar

Hamilelikte grip olmak bebeğinizi etkileyebilir ve bu nedenle bazı kritik noktalara dikkat edilmesi gerekir. Grip nasıl geçer, tedavi sürecinde ne yapılmalıdır ve grip aşısı hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenin.
sahte gebelik

Yalancı Gebelik Tam Olarak Nedir, Yalancı Hamilelik Yaşayanlar

Yalancı gebelik ve gerçek gebeliği karıştırmamak için dikkat etmeniz gereken detayların tümünü öğrenin. Yalancı hamileliğin nasıl ayırt edilebileceği, yalancı gebelik belirtlieri ve ortaya çıkma nedenleri hakkında detaylı bir makale.

Hamilelikte Kasık ve Karın Ağrısı Neden Olur, Nasıl Geçer? (Endişe Etmeli Miyim)

Hamilelikte kasık ve karın ağrısı yaşayanların bazı sebeplerle doktoruna başvurması gerekebilir. Fakat şiddeti daha az olan ağrılar için alınabilecek basit önlemler tedaviye yardımcı olacak ve kısa süre içerisinde geçmesini sağlayacaktır.

Hamilelikte Kramp: Sebepler, Tedavi ve Önleme Yöntemleri

Hamilelikte en sık karşılaşılan semptomlardan olan kramp, bazı durumlarda endişelere neden olabiliyor. Nedenlerinin bilinmesi ve tedavi yöntemleri üzerine çalışılması ise önlemeye yardımcı olabiliyor.
gevelikte varis

Gebelikte Varis Problemi ve Doğal Tedavi Yöntemleri

Hamileliğin son aylarında boy göstermeye başlayan varisler bazen can sıkıcı olabiliyor. Varislerin önüne geçmek ya da tedavi etmek için uygulayabileceğin basit yöntemler ise tamamen kurtulmanı sağlayabiliyor, işte o yöntemler.
hamilelikte sırt ağrısı

Gebelikte Sırt Ağrısının Nedenleri ve Doğal Tedavi Teknikleri

Hamilelikte sırt ağrısının nasıl giderilebileceği, neden olan etkenler ve ilerleyen dönemlerde sırt ağrısının önüne geçmek için bilmeniz gerekenler.

şu an okunuyor